Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/maste103/master5.kiev.ua/www/wp-includes/script-loader.php on line 2678
Вибивають пробки від бойлера - Мастер(5+) Киев Отличная Цена
Открыть меню

Вибивають пробки від бойлера


Ремонт бойлера фото

Рейтинг:      

4.5/5 на основі 11 відгуків

Вибивають пробки від бойлера?

Викликати майстра від 299 грн.

Включаєте бойлер (водонагрівач), і відразу ж вибиває автомат або пробки на квартиру?

Розберемо причини чому вибивають пробки від бойлера.
 

Ремонт бойлера Київ

 


Зателефонуйте і через 2 години вже зможете користуватися гарячою водою!

 


Включаєте бойлер (водонагрівач), і відразу ж вибиває автомат або пробки на квартиру? Розберемо причини несправностей і методи їх усунення.

Використовуючи електричний водонагрівач будь-якого типу (накопичувальний або проточний) для нагріву води, необхідно включити УЗО в електричній схемі пристрою. Автоматичний вимикач, через який електричний кабель проходить від нагрівача до електричного щитку, забезпечить електричний захист, а також попередить про можливу несправність пристрою, запобігаючи його подальше пошкодження.


Чому водонагрівач вибиває пробки:


Основна функція УЗО полягає в захисті електричної мережі, що йде за ним, і підключених до неї пристроїв.
Причиною спрацьовування автомату після включення бойлера може бути наступне:

Перевищення допустимого навантаження. Часто одночасне включення бойлера і ряду інших побутових приладів в квартирі (чайник, електроплита, пилосос) призводить до перевищення максимальної потужності і перевантаження домашньої електромережі. В цьому випадку автомат спрацьовує, захищаючи проводку і побутові прилади від вигорання. Водонагрівачі Ariston та інших марок мають різну споживану потужність. Його величина в першу чергу залежить від обсягу бака, якщо він перевищить допустиму потужність УЗО, пристрій відключить подачу струму в бойлер.


Автомат несправний. УЗО може спрацювати через неякісні запчастини або порушення при установлені. Відключення пристрою може призвести до ослаблення або розриву контакту між проводом і вимикачем. Такий дефект викликає нагрів контактує пластини і всього УЗО, що призводить до спрацьовування тепловиділення. Іноді допустиме значення потужності, вказане на корпусі пристрою, не відповідає реальному.

Вибивають пробки від бойлера

Поломка електричного бойлера. Часто причина спрацьовування УЗО при включенні водонагрівача вказує на несправність пристрою. При виключенні узо запобігає можливості ураження електричним струмом людини і подальшого пошкодження бойлера. Найбільш поширеним дефектом є пробою електричного струму на корпусі. Причиною несправності є зруйнована ізоляція нагрівального елементу. Якщо нагрівач не заземлений, то вода, корпус, металеві труби і крани, підключені до бойлеру, в цьому випадку починають «бити струмом», тобто бойлер б’ється струмом.


Що можна зробити, якщо водонагрівач вибиває пробки:

УЗО водонагрівача в залежності від причини, що викликала спрацьовування машини, ви можете зробити наступні кроки для усунення проблеми:

 1. Якщо автомат вимикається при підключенні водонагрівача Електролюкс, в першу чергу необхідно переконатися, що потужність бойлера не перевищує максимальне навантаження, на яке розраховано встановлене УЗО. Перевантаження джерела живлення і спрацьовування захисного пристрою можна запобігти, встановивши окремий вимикач. Кабель живлення нагрівача проходить через нього до щитку. Якщо проблема полягає в недостатньому навантаженні, варто встановити розподільний щит пріоритету.
 2. Якщо збільшення навантаження не відбулося, але вилка все одно вибиває при включенні бойлера, варто переконатися, що саме УЗО працює правильно. Не надійно затягнуті дроти в клемах і ослаблені контакти можуть привести до нагрівання вимикача. У разі підвищення температури захисного пристрою активується термовимикач. Такий пристрій необхідно замінити, затягування клем лише ненадовго затримає остаточний вихід з ладу УЗО.
 3. У разі несправності самого нагрівача і виявленої поломки на корпусі необхідно усунути несправність. Для цього спорожняється бак і перевіряється цілісність нагрівального елементу і ізоляція проводу живлення.

Виявивши і усунувши причину неправильної роботи УЗО, необхідно дотримуватися правил техніки безпеки при роботі з електроприладами. Якщо ви не змогли знайти причину спрацьовування автоматичного вимикача при запуску електронагрівача, вам слід звернутися за допомогою до сервісного центру «Отличный мастер».


Допомога в онлайн ремонті бойлера своїми руками прочитайте умови ТУТ.

З метою економії часу звертайтеся до експертів своєї справи викличте нашого фахівця додому!

«Отличный мастер» зробить ремонт бойлерів Київ, телефонуйте прямо зараз і ваш бойлер буде сьогодні гріти воду!

Обсуждение: 6 комментариев
 1. Лика:

  При включении бойлера срабатывает автомат почитала в интернете, что это серьезная поломка и может привезти к непредсказуемым последствия, обратилась в вашу фирму, сделала заявку на срочный ремонт бойлеров Киев Оболонь. Мастер опытный, сделал в тот же день, спасибо.

  Ответить
 2. Ангелина:

  Добрый день. У меня при включении бойлера срабатывает автомат. В первую очередь возник вопрос в чем может быть проблема? Почитала все ведут к тому, что проблема с тэном. Заказала ремонт бойлеров Киев Оболонь. Починили, спасибо!

  Ответить
 3. Григорий:

  При включении бойлера выбивает автомат. Заказал срочный ремонт бойлера Киев Оболонь. Мастер провел тщательную диагностику, выявил неисправный тэн сгорел и пришлось заменить. После ремонта бойлер работает, как в первые дни. Спасибо мастеру за профессиональный подход к своей работе.

  Ответить
 4. Стас:

  В эксплуатации мой бойлер Аристон более 10 лет. Первое время работал бесперебойно, потом пару раз не включался и вот теперь при включении бойлера выбивает автомат, почитал вроде, как тэн перегорел. Заказал ремонт бойлера Киев Подол, мастер оперативно починил водонагреватель. Спасибо.

  Ответить
 5. Валерия:

  У меня в квартире стал выбивать автомат при включении бойлера. Заказала ремонт бойлера Киев Позняки, мастер пришел в назначенное время, тщательно осмотрел и провел диагностику бойлера. Проблему решили. Очень понравился мастер, профессионально работает. Спасибо.

  Ответить
 6. Илья:

  Заметил что дисплей бойлера Аристон погас и не светится попытался включить его выбивают автомат при включении бойлера. Вызвал мастера. Всё отлично. Ремонт бойлера Киев Печерск сделали в тоже день. Вячеслав хороший специалист. Дал гарантию на выполненные работы. Всегда держал в курсе, т.к. я отсутствовал на месте ремонта. Рекомендую.

  Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+380937758118+380671490755

  © 2021 Отличный «Домашний мастер» · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
  Разработка, продвижение и поддержка: sait-v.top ✆ (096)434-20-13

  Мы перезвоним вам в течении 5 мин.

   Заполните форму!

    Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!